• Renkuosi Lietuvą: Lauryno Boguševičiaus istorija

    „Didžioji dalis asmeninių įvykių nukreipė į sprendimą, kad reikėtų išvažiuoti. Išvažiavau tiesiog pasižiūrėti, kaip tai atrodo – kultūra, darbas kitur. Planas buvo tenai pabūti metus ir truputį užsitęsė...“ – taip apie savo sprendimą išvykti dirbti į Didžiąją Britaniją pasakoja šiuo metu Vilniuje gyvenantis Laurynas.

  • Europos Migracijos Tinklas LT NIC

    Еuropos migracijos tinklas (EMT) - tai ES valstybių narių ir Europos Komisijos tinklas, skirtas rinkti, analizuoti ir dalintis naujausia, objektyvia ir palyginama informacija migracijos bei prieglobsčio srityje ir patenkinti Bendrijos institucijų, valstybių narių valdžios institucijų bei plačiosios visuomenės informacijos apie migraciją ir prieglobstį poreikius. Europos migracijos tinklui Lietuvoje LR Vyriausybės nutarimu atstovauja Tarptautinės migracijos organizacijos (TMO) Vilniaus biuras.

  • Viskas bus gerai

    Trumpametražis prevencinis filmas "Viskas bus gerai" skatina pastebėti, kaip kinta žmonių išnaudojimo formos ir kodėl prekybos žmonėmis aukomis šiandien gali tapti visi - tiek vyrai, tiek moterys, tiek vaikai.